Property 64440 photo 1
Property 64440 photo 2
Property 64440 photo 3
Property 64440 photo 4
Property 64440 photo 5
Property 64440 photo 6
Property 64440 photo 7
Property 64440 photo 8
Property 64440 photo 9
Property 64440 photo 10
Property 64440 photo 11
Property 64440 photo 12
Property 64440 photo 13
Property 64440 photo 14
Property 64440 photo 15
Property 64440 photo 16
Property 64440 photo 17
Property 64440 photo 18
Property 64440 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1990
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 35 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, baštu, grejanje.

Za prodaju
66 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 62478
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
90 000 € 3103 €/m²
  • Kod objekta 61890
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
82 000 € 1490 €/m²
  • Kod objekta 64568
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
75 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 64282
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 2244 €/m²
  • Kod objekta 58422
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
89 000 € 1369 €/m²
  • Kod objekta 65693
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 63986
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
86 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 64767
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 894 €/m²
  • Kod objekta 50914
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter