Prodaja - Zemljište 4000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
45 000 €
11 €/m²
Property 10513 photo 1
Property 10513 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
37 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 65480
  • Kvadratura 536 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
40 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 58242
  • Kvadratura 4033 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
65 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 52572
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
55 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 60982
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
55 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 58107
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
47 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 59799
  • Kvadratura 1896 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
50 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 56547
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
60 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 58933
  • Kvadratura 1393 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
50 050 € 104 €/m²
  • Kod objekta 57430
  • Kvadratura 478 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter