Prodaja - Zemljište 7937 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
40 000 €
5 €/m²
Property 5544 photo 1
Property 5544 photo 2
Property 5544 photo 3
  • Kod objekta 5544
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 7937 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od grada: 0,8 km
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7937 kv.m. na Olimpska regija.

Prodaje se zemljište od 7937 kvadratnih metara u regionu Pieria. Moguća površina zgrade je 350 m2. Parcela ima panoramski pogled na grad i grebene Olimpa. Selo sa razvijenom infrastrukturom nalazi se na udaljenosti od 800 metara.

Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 62146
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
50 050 € 104 €/m²
  • Kod objekta 57430
  • Kvadratura 478 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
45 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 54379
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
50 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 56547
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
35 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 38502
  • Kvadratura 535 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
35 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 57110
  • Kvadratura 823 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
55 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 5748
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
40 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12621
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
55 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 39976
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m

Prijava za Newsletter