155 000 €
1987 €/m²
Property 63391 photo 1
Property 63391 photo 2
Property 63391 photo 3
Property 63391 photo 4
Property 63391 photo 5

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1975
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 9300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju stan od 78 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
180 000 € 3272 €/m²
  • Kod objekta 58219
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65091
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 1560 €/m²
  • Kod objekta 65593
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 59390
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 60644
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 1906 €/m²
  • Kod objekta 57458
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
195 000 € 2468 €/m²
  • Kod objekta 66047
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 1115 €/m²
  • Kod objekta 57535
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 60552
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
137 000 € 1876 €/m²
  • Kod objekta 57034
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter