225 000 €
1907 €/m²
Property 57458 photo 1
Property 57458 photo 2
Property 57458 photo 3
Property 57458 photo 4
Property 57458 photo 5
Property 57458 photo 6
Property 57458 photo 7
Property 57458 photo 8
Property 57458 photo 9
Property 57458 photo 10
Property 57458 photo 11
Property 57458 photo 12
Property 57458 photo 13
Property 57458 photo 14
Property 57458 photo 15
Property 57458 photo 16
Property 57458 photo 17
Property 57458 photo 18
Property 57458 photo 19
Property 57458 photo 20
Property 57458 photo 21
Property 57458 photo 22
Property 57458 photo 23
Property 57458 photo 24
Property 57458 photo 25
Property 57458 photo 26
Property 57458 photo 27

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1979
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 6600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 118 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, grejanje, alarm. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
270 000 € 7941 €/m²
  • Kod objekta 65319
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65787
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
285 000 € 9500 €/m²
  • Kod objekta 65482
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 4512 €/m²
  • Kod objekta 65311
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 66092
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65210
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 65365
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter