195 000 €
2500 €/m²
Property 60644 photo 1
Property 60644 photo 2
Property 60644 photo 3
Property 60644 photo 4
Property 60644 photo 5
Property 60644 photo 6
Property 60644 photo 7
Property 60644 photo 8
Property 60644 photo 9
Property 60644 photo 10
Property 60644 photo 11
Property 60644 photo 12
Property 60644 photo 13
Property 60644 photo 14
Property 60644 photo 15
Property 60644 photo 16
Property 60644 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1983
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 78 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
163 000 € 3622 €/m²
  • Kod objekta 64885
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod objekta 65117
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 65274
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65784
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 500 € 6841 €/m²
  • Kod objekta 63011
  • Kvadratura 41 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
185 000 € 4512 €/m²
  • Kod objekta 65311
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 2229 €/m²
  • Kod objekta 63265
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65091
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3918 €/m²
  • Kod objekta 63032
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
245 000 € 3550 €/m²
  • Kod objekta 65438
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter