Property 56907 photo 1
Property 56907 photo 2
Property 56907 photo 3
Property 56907 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju stan od 66 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
385 000 € 4425 €/m²
  • Kod objekta 61691
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
388 605 € 4626 €/m²
  • Kod objekta 61960
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3062 €/m²
  • Kod objekta 65952
  • Kvadratura 129 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
427 000 € 2156 €/m²
  • Kod objekta 57656
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
375 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 61692
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 50278
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter