175 000 €
4375 €/m²
Property 57556 photo 1
Property 57556 photo 2
Property 57556 photo 3
Property 57556 photo 4
Property 57556 photo 5
Property 57556 photo 6
Property 57556 photo 7
Property 57556 photo 8

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
170 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 65402
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1282 €/m²
  • Kod objekta 61935
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 66015
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65091
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
174 000 € 2676 €/m²
  • Kod objekta 65111
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
208 000 € 2773 €/m²
  • Kod objekta 65595
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 8064 €/m²
  • Kod objekta 63006
  • Kvadratura 31 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
225 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 65274
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 62961
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
150 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 63762
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter