250 000 €
62 €/m²
Property 19323 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Atici. Na zemljištu: sprovedena voda. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
260 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 13214
  • Kvadratura 7900 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
350 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 46035
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
242 000 € 284 €/m²
  • Kod objekta 63280
  • Kvadratura 852 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
370 000 € 356 €/m²
  • Kod objekta 33921
  • Kvadratura 1038 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
260 000 € 514 €/m²
  • Kod objekta 31134
  • Kvadratura 505 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Kod objekta 62033
  • Kvadratura 615 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
330 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 22407
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
275 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 11564
  • Kvadratura 1385 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
250 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 11565
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
318 000 € 963 €/m²
  • Kod objekta 14028
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter