130 000 € 122 000 €
3697 €/m²
Property 62879 photo 1
Property 62879 photo 2
Property 62879 photo 3
Property 62879 photo 4
Property 62879 photo 5
Property 62879 photo 6
Property 62879 photo 7
Property 62879 photo 8
Property 62879 photo 9
Property 62879 photo 10
Property 62879 photo 11
Property 62879 photo 12
Property 62879 photo 13
Property 62879 photo 14
Property 62879 photo 15
Property 62879 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 1971
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 33 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
175 000 € 4487 €/m²
  • Kod objekta 63918
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
135 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 66094
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
166 000 € 2813 €/m²
  • Kod objekta 64274
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
193 000 € 3327 €/m²
  • Kod objekta 64264
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 64658
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 63524
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
165 000 € 2062 €/m²
  • Kod objekta 65574
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
105 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 65508
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
167 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 64468
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter