Property 64468 photo 1
Property 64468 photo 2
Property 64468 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 52 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
150 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 20240
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
138 000 € 3631 €/m²
  • Kod objekta 64629
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 64640
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 3255 €/m²
  • Kod objekta 64641
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
143 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 64950
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 3888 €/m²
  • Kod objekta 65006
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 65429
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 2816 €/m²
  • Kod objekta 65746
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
142 000 € 3736 €/m²
  • Kod objekta 65852
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter