Property 65508 photo 1
Property 65508 photo 2
Property 65508 photo 3
Property 65508 photo 4
Property 65508 photo 5
Property 65508 photo 6
Property 65508 photo 7
Property 65508 photo 8
Property 65508 photo 9
Property 65508 photo 10
Property 65508 photo 11
Property 65508 photo 12
Property 65508 photo 13
Property 65508 photo 14
Property 65508 photo 15
Property 65508 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 65572
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod objekta 65863
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65825
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
86 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 64767
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 1916 €/m²
  • Kod objekta 65777
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 3043 €/m²
  • Kod objekta 62562
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2230 €/m²
  • Kod objekta 59748
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
122 000 € 3485 €/m²
  • Kod objekta 66028
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
95 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 63986
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter