Prodaja - Commercial property 2000 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Evosmos Nea Politia
525 000 €
263 €/m²
Property 62721 photo 1
Property 62721 photo 2
Property 62721 photo 3
Property 62721 photo 4
Property 62721 photo 5
Property 62721 photo 6
Property 62721 photo 7
Property 62721 photo 8
Property 62721 photo 9
Property 62721 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Udaljeno od mora: 3800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju commercial property od 2000 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Poseduje i ostavu.

Za prodaju
500 000 € 1449 €/m²
  • Kod objekta 34711
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
750 000 € 1027 €/m²
  • Kod objekta 63645
  • Kvadratura 730 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
500 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 60360
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
525 000 € 262 €/m²
  • Kod objekta 62721
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
520 000 € 1259 €/m²
  • Kod objekta 57938
  • Kvadratura 413 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
600 000 € 854 €/m²
  • Kod objekta 9399
  • Kvadratura 702 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
468 000 € 774 €/m²
  • Kod objekta 59548
  • Kvadratura 604 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
575 000 € 2963 €/m²
  • Kod objekta 62715
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 43219
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
550 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 63644
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter