Prodaja - Commercial property 702 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Pileja
600 000 €
855 €/m²
Property 9399 photo 1
Property 9399 photo 2
Property 9399 photo 3

Detalji

  • Godišnja isplativost: 5,60%
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju commercial property od 702 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
490 000 € 583 €/m²
  • Kod objekta 62060
  • Kvadratura 840 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
600 000 € 854 €/m²
  • Kod objekta 9399
  • Kvadratura 702 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
525 000 € 262 €/m²
  • Kod objekta 62721
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
575 000 € 2963 €/m²
  • Kod objekta 62715
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
520 000 € 3561 €/m²
  • Kod objekta 58348
  • Kvadratura 146 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
800 000 € 1142 €/m²
  • Kod objekta 7391
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
800 000 € 761 €/m²
  • Kod objekta 32871
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
800 000 € 700 000 € 1866 €/m²
  • Kod objekta 50993
  • Kvadratura 375 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
500 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 60360
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
550 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 63644
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter