Prodaja - Commercial property 604 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi
468 000 €
775 €/m²
Property 59548 photo 1
Property 59548 photo 2
Property 59548 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Auctioned real estate

Opis

Na prodaju commercial property od 604 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer.

Za prodaju
700 000 € 600 000 € 1463 €/m²
  • Kod objekta 9398
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
500 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 60360
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
490 000 € 583 €/m²
  • Kod objekta 62060
  • Kvadratura 840 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
495 000 € 6875 €/m²
  • Kod objekta 58323
  • Kvadratura 72 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
575 000 € 2963 €/m²
  • Kod objekta 62715
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 43219
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
468 000 € 774 €/m²
  • Kod objekta 59548
  • Kvadratura 604 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
520 000 € 3561 €/m²
  • Kod objekta 58348
  • Kvadratura 146 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
500 000 € 1449 €/m²
  • Kod objekta 34711
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
525 000 € 262 €/m²
  • Kod objekta 62721
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m

Prijava za Newsletter