Prodaja - Commercial property 345 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Evosmos Iznad obilaznice
500 000 €
1449 €/m²
Property 34711 photo 1
Property 34711 photo 2
Property 34711 photo 3
Property 34711 photo 4
Property 34711 photo 5
Property 34711 photo 6
Property 34711 photo 7

Detalji

  • Godišnja isplativost: 3,6%
  • Godina izgradnje: 2010
  • Udaljeno od mora: 5800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju commercial property od 345 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, parking, ostavu.

Za prodaju
468 000 € 774 €/m²
  • Kod objekta 59548
  • Kvadratura 604 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
575 000 € 2963 €/m²
  • Kod objekta 62715
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
520 000 € 3561 €/m²
  • Kod objekta 58348
  • Kvadratura 146 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
700 000 € 600 000 € 1463 €/m²
  • Kod objekta 9398
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
490 000 € 583 €/m²
  • Kod objekta 62060
  • Kvadratura 840 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
520 000 € 1259 €/m²
  • Kod objekta 57938
  • Kvadratura 413 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
600 000 € 854 €/m²
  • Kod objekta 9399
  • Kvadratura 702 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 43219
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
700 000 € 546 €/m²
  • Kod objekta 35655
  • Kvadratura 1282 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
550 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 63644
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter