Prodaja - Commercial property 194 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Evosmos Evosmos - Centar
575 000 €
2964 €/m²
Property 62715 photo 1
Property 62715 photo 2
Property 62715 photo 3
Property 62715 photo 4
Property 62715 photo 5
Property 62715 photo 6
Property 62715 photo 7
Property 62715 photo 8
Property 62715 photo 9
Property 62715 photo 10
Property 62715 photo 11
Property 62715 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 2006
  • Godina renoviranja: 2022
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju commercial property od 194 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer.

Za prodaju
750 000 € 694 €/m²
  • Kod objekta 43747
  • Kvadratura 1080 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
800 000 € 666 €/m²
  • Kod objekta 43808
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
500 000 € 1449 €/m²
  • Kod objekta 34711
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
575 000 € 2963 €/m²
  • Kod objekta 62715
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
800 000 € 700 000 € 1866 €/m²
  • Kod objekta 50993
  • Kvadratura 375 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
750 000 € 1027 €/m²
  • Kod objekta 63645
  • Kvadratura 730 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
700 000 € 546 €/m²
  • Kod objekta 35655
  • Kvadratura 1282 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
500 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 60360
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
520 000 € 3561 €/m²
  • Kod objekta 58348
  • Kvadratura 146 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
800 000 € 1142 €/m²
  • Kod objekta 7391
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m

Prijava za Newsletter