Prodaja - Commercial property 104 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština Centar Soluna Ladadika
500 000 €
4808 €/m²
Property 60360 photo 1
Property 60360 photo 2
Property 60360 photo 3
Property 60360 photo 4
Property 60360 photo 5
Property 60360 photo 6
Property 60360 photo 7

Detalji

  • Godišnja isplativost: 5,4%
  • Spratnost: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju commercial property od 104 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
500 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 60360
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
520 000 € 3561 €/m²
  • Kod objekta 58348
  • Kvadratura 146 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 43219
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
490 000 € 583 €/m²
  • Kod objekta 62060
  • Kvadratura 840 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
525 000 € 262 €/m²
  • Kod objekta 62721
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
550 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 63644
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
700 000 € 546 €/m²
  • Kod objekta 35655
  • Kvadratura 1282 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
500 000 € 1449 €/m²
  • Kod objekta 34711
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
468 000 € 774 €/m²
  • Kod objekta 59548
  • Kvadratura 604 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
520 000 € 1259 €/m²
  • Kod objekta 57938
  • Kvadratura 413 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter