Prodaja - Zemljište na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
112 000 €
24 €/m²
Property 3269 photo 1
Property 3269 photo 2
Property 3269 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Olimpska regija.

Prodaje se zemljište površine 4700 m2 u regionu Pieria. Moguća površina zgrade je 200 m2, sve komunikacije se obavljaju. U blizini se nalaze dve nove vikendice, a stotinu metara dalje gradi se novi kompleks gradskih kuća. Dva kilometra dalje je selo sa razvijenom infrastrukturom.

Za prodaju
150 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 58328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
95 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 59575
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
110 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 57828
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
90 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 41081
  • Kvadratura 838 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
90 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 41774
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
120 000 € 100 000 €
  • Kod objekta 3742
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 34028
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
100 000 € 294 €/m²
  • Kod objekta 19498
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
140 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 21941
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter