145 000 €
2900 €/m²
Property 66005 photo 1
Property 66005 photo 2
Property 66005 photo 3
Property 66005 photo 4
Property 66005 photo 5
Property 66005 photo 6
Property 66005 photo 7
Property 66005 photo 8
Property 66005 photo 9
Property 66005 photo 10
Property 66005 photo 11
Property 66005 photo 12
Property 66005 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i klima uređaj, lift.

Za prodaju
123 000 € 3153 €/m²
  • Kod objekta 63548
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 4487 €/m²
  • Kod objekta 63918
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
185 000 € 3135 €/m²
  • Kod objekta 64263
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 64756
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 64267
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
129 000 € 3685 €/m²
  • Kod objekta 64554
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65866
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
207 000 € 3450 €/m²
  • Kod objekta 64947
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64848
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter