420 000 €
3818 €/m²
Property 64933 photo 1
Property 64933 photo 2
Property 64933 photo 3
Property 64933 photo 4
Property 64933 photo 5
Property 64933 photo 6
Property 64933 photo 7
Property 64933 photo 8
Property 64933 photo 9
Property 64933 photo 10
Property 64933 photo 11
Property 64933 photo 12
Property 64933 photo 13
Property 64933 photo 14

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od aerodroma: 92 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
356 000 € 5650 €/m²
  • Kod objekta 56909
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
385 000 € 4425 €/m²
  • Kod objekta 61691
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
427 000 € 2156 €/m²
  • Kod objekta 57656
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 56377
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
384 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 66024
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61840
  • Kvadratura 1732 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter