120 000 €
1579 €/m²
Property 59195 photo 1
Property 59195 photo 2
Property 59195 photo 3
Property 59195 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Auctioned real estate

Opis

Na prodaju stan od 76 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i lift, ostavu.

Za prodaju
115 000 € 3833 €/m²
  • Kod objekta 65526
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
105 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 63397
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
128 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 66116
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 3888 €/m²
  • Kod objekta 65006
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
178 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 66033
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65866
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod objekta 65863
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3631 €/m²
  • Kod objekta 64629
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
166 000 € 3074 €/m²
  • Kod objekta 64276
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter