90 000 €
2727 €/m²
Property 52963 photo 1
Property 52963 photo 2
Property 52963 photo 3
Property 52963 photo 4
Property 52963 photo 5
Property 52963 photo 6
Property 52963 photo 7
Property 52963 photo 8
Property 52963 photo 9
Property 52963 photo 10
Property 52963 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju stan od 33 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj.

Za prodaju
123 000 € 3153 €/m²
  • Kod objekta 63548
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
95 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 63986
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
75 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 64282
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1492 €/m²
  • Kod objekta 64511
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
126 000 € 1482 €/m²
  • Kod objekta 65484
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
78 000 € 2108 €/m²
  • Kod objekta 64151
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65281
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
110 000 € 2558 €/m²
  • Kod objekta 58549
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 1581 €/m²
  • Kod objekta 64442
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter