Property 60136 photo 1
Property 60136 photo 2
Property 60136 photo 3
Property 60136 photo 4
Property 60136 photo 5
Property 60136 photo 6
Property 60136 photo 7
Property 60136 photo 8
Property 60136 photo 9
Property 60136 photo 10
Property 60136 photo 11

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1973
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 660 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 77 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65091
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 13157 €/m²
  • Kod objekta 63015
  • Kvadratura 19 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod objekta 65117
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 66092
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 60644
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
257 000 € 6119 €/m²
  • Kod objekta 62802
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod objekta 62803
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter