155 000 € 132 000 €
2400 €/m²
Property 57503 photo 1
Property 57503 photo 2
Property 57503 photo 3
Property 57503 photo 4
Property 57503 photo 5
Property 57503 photo 6
Property 57503 photo 7
Property 57503 photo 8
Property 57503 photo 9
Property 57503 photo 10
Property 57503 photo 11
Property 57503 photo 12
Property 57503 photo 13
Property 57503 photo 14
Property 57503 photo 15
Property 57503 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 1976
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
200 000 € 3773 €/m²
  • Kod objekta 65220
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
190 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 57534
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
163 000 € 3622 €/m²
  • Kod objekta 64885
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod objekta 65217
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 57843
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 63425
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 1935 €/m²
  • Kod objekta 55945
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
147 000 € 3266 €/m²
  • Kod objekta 60030
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 65166
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 61678
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter