320 000 €
4638 €/m²
Property 61698 photo 1
Property 61698 photo 2
Property 61698 photo 3
Property 61698 photo 4
Property 61698 photo 5
Property 61698 photo 6
Property 61698 photo 7
Property 61698 photo 8
Property 61698 photo 9
Property 61698 photo 10
Property 61698 photo 11
Property 61698 photo 12
Property 61698 photo 13
Property 61698 photo 14
Property 61698 photo 15
Property 61698 photo 16
Property 61698 photo 17
Property 61698 photo 18
Property 61698 photo 19
Property 61698 photo 20
Property 61698 photo 21
Property 61698 photo 22
Property 61698 photo 23
Property 61698 photo 24
Property 61698 photo 25
Property 61698 photo 26

Detalji

  • Godina izgradnje: 1960
  • Broj soba: 3
  • Stanje: Stara zgrada
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Potrebna adaptacija
  • Garaža

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 69 kv.m na Krfu. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i kamin, parking, baštu, garaža.

Za prodaju
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 25506
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 4637 €/m²
  • Kod objekta 61698
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 1578 €/m²
  • Kod objekta 49465
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
330 000 € 299 000 € 2600 €/m²
  • Kod objekta 60621
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 2328 €/m²
  • Kod objekta 65656
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 56043
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
330 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 8557
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • Kod objekta 49701
  • Kvadratura 164 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
405 000 € 3115 €/m²
  • Kod objekta 35180
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 22885
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter