275 000 € 250 000 €
1923 €/m²
Property 56043 photo 1
Property 56043 photo 2
Property 56043 photo 3
Property 56043 photo 4
Property 56043 photo 5
Property 56043 photo 6
Property 56043 photo 7
Property 56043 photo 8
Property 56043 photo 9
Property 56043 photo 10
Property 56043 photo 11
Property 56043 photo 12
Property 56043 photo 13
Property 56043 photo 14
Property 56043 photo 15
Property 56043 photo 16
Property 56043 photo 17
Property 56043 photo 18
Property 56043 photo 19
Property 56043 photo 20
Property 56043 photo 21
Property 56043 photo 22
Property 56043 photo 23
Property 56043 photo 24
Property 56043 photo 25
Property 56043 photo 26
Property 56043 photo 27
Property 56043 photo 28
Property 56043 photo 29
Property 56043 photo 30

Detalji

  • Godina izgradnje: 1952
  • Godina renoviranja: 2009
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od grada: 20 km
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 130 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, WC. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
255 000 € 2056 €/m²
  • Kod objekta 52977
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 30907
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
255 000 € 1593 €/m²
  • Kod objekta 62254
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
405 000 € 3115 €/m²
  • Kod objekta 35180
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 47131
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
320 000 € 4637 €/m²
  • Kod objekta 61698
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 2328 €/m²
  • Kod objekta 65656
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 29134
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 16499
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 61297
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter