400 000 €
1000 €/m²
Property 25506 photo 1
Property 25506 photo 2
Property 25506 photo 3
Property 25506 photo 4
Property 25506 photo 5
Property 25506 photo 6
Property 25506 photo 7
Property 25506 photo 8
Property 25506 photo 9
Property 25506 photo 10
Property 25506 photo 11
Property 25506 photo 12
Property 25506 photo 13
Property 25506 photo 14
Property 25506 photo 15
Property 25506 photo 16
Property 25506 photo 17
Property 25506 photo 18
Property 25506 photo 19
Property 25506 photo 20
Property 25506 photo 21
Property 25506 photo 22
Property 25506 photo 23
Property 25506 photo 24
Property 25506 photo 25
Property 25506 photo 26
Property 25506 photo 27

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1985
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 400 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
405 000 € 3115 €/m²
  • Kod objekta 35180
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 1419 €/m²
  • Kod objekta 16725
  • Kvadratura 317 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
580 000 € 1633 €/m²
  • Kod objekta 50661
  • Kvadratura 355 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
470 000 € 390 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 63176
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
375 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 47382
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
330 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 11136
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
480 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 49548
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod objekta 17955
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
530 000 € 450 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56361
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 25506
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter