330 000 € 299 000 €
2600 €/m²
Property 60621 photo 1
Property 60621 photo 2
Property 60621 photo 3
Property 60621 photo 4
Property 60621 photo 5
Property 60621 photo 6
Property 60621 photo 7
Property 60621 photo 8
Property 60621 photo 9
Property 60621 photo 10
Property 60621 photo 11
Property 60621 photo 12
Property 60621 photo 13
Property 60621 photo 14
Property 60621 photo 15
Property 60621 photo 16
Property 60621 photo 17
Property 60621 photo 18
Property 60621 photo 19
Property 60621 photo 20
Property 60621 photo 21
Property 60621 photo 22
Property 60621 photo 23
Property 60621 photo 24
Property 60621 photo 25
Property 60621 photo 26
Property 60621 photo 27
Property 60621 photo 28
Property 60621 photo 29
Property 60621 photo 30
Property 60621 photo 31
Property 60621 photo 32
Property 60621 photo 33

Detalji

  • Godina izgradnje: 2022
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 10 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 115 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje. Semi-first floor se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i parking, baštu.

Za prodaju
340 000 € 2328 €/m²
  • Kod objekta 65656
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 2633 €/m²
  • Kod objekta 32046
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
440 000 € 2233 €/m²
  • Kod objekta 45862
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
330 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 11136
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
480 000 € 1504 €/m²
  • Kod objekta 59267
  • Kvadratura 319 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 60177
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 22885
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
330 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 8557
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 1419 €/m²
  • Kod objekta 16725
  • Kvadratura 317 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 1578 €/m²
  • Kod objekta 49465
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter