405 000 €
3115 €/m²
Property 35180 photo 1
Property 35180 photo 2
Property 35180 photo 3
Property 35180 photo 4
Property 35180 photo 5
Property 35180 photo 6
Property 35180 photo 7
Property 35180 photo 8
Property 35180 photo 9
Property 35180 photo 10
Property 35180 photo 11
Property 35180 photo 12
Property 35180 photo 13
Property 35180 photo 14
Property 35180 photo 15
Property 35180 photo 16
Property 35180 photo 17
Property 35180 photo 18
Property 35180 photo 19
Property 35180 photo 20
Property 35180 photo 21
Property 35180 photo 22
Property 35180 photo 23
Property 35180 photo 24
Property 35180 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1951
  • Godina renoviranja: 2000
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od grada: 33 km
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 130 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
385 000 € 1425 €/m²
  • Kod objekta 54424
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 2068 €/m²
  • Kod objekta 38919
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 1358 €/m²
  • Kod objekta 49588
  • Kvadratura 368 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
410 000 € 2277 €/m²
  • Kod objekta 25745
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
499 000 € 2169 €/m²
  • Kod objekta 46186
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
330 000 € 299 000 € 2600 €/m²
  • Kod objekta 60621
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
549 000 € 2786 €/m²
  • Kod objekta 64690
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
440 000 € 2233 €/m²
  • Kod objekta 45862
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
550 000 € 425 000 € 1770 €/m²
  • Kod objekta 19409
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod objekta 60780
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter