340 000 €
2329 €/m²
Property 65656 photo 1
Property 65656 photo 2
Property 65656 photo 3
Property 65656 photo 4
Property 65656 photo 5
Property 65656 photo 6
Property 65656 photo 7
Property 65656 photo 8
Property 65656 photo 9
Property 65656 photo 10
Property 65656 photo 11
Property 65656 photo 12
Property 65656 photo 13
Property 65656 photo 14
Property 65656 photo 15
Property 65656 photo 16
Property 65656 photo 17
Property 65656 photo 18
Property 65656 photo 19
Property 65656 photo 20
Property 65656 photo 21
Property 65656 photo 22
Property 65656 photo 23
Property 65656 photo 24
Property 65656 photo 25
Property 65656 photo 26
Property 65656 photo 27
Property 65656 photo 28
Property 65656 photo 29
Property 65656 photo 30
Property 65656 photo 31
Property 65656 photo 32
Property 65656 photo 33
Property 65656 photo 34
Property 65656 photo 35
Property 65656 photo 36
Property 65656 photo 37
Property 65656 photo 38
Property 65656 photo 39
Property 65656 photo 40
Property 65656 photo 41
Property 65656 photo 42

Detalji

  • Godina izgradnje: 1999
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od grada: 26 km
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 146 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
340 000 € 2328 €/m²
  • Kod objekta 65656
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 5172 €/m²
  • Kod objekta 49627
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
500 000 € 1358 €/m²
  • Kod objekta 49588
  • Kvadratura 368 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 50485
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 22885
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
480 000 € 2296 €/m²
  • Kod objekta 36677
  • Kvadratura 209 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
300 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 47131
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
470 000 € 390 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 63176
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
499 000 € 2169 €/m²
  • Kod objekta 46186
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod objekta 60780
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter