Property 61302 photo 1
Property 61302 photo 2
Property 61302 photo 3
Property 61302 photo 4
Property 61302 photo 5
Property 61302 photo 6
Property 61302 photo 7
Property 61302 photo 8
Property 61302 photo 9
Property 61302 photo 10
Property 61302 photo 11
Property 61302 photo 12
Property 61302 photo 13
Property 61302 photo 14
Property 61302 photo 15
Property 61302 photo 16
Property 61302 photo 17
Property 61302 photo 18
Property 61302 photo 19
Property 61302 photo 20
Property 61302 photo 21
Property 61302 photo 22
Property 61302 photo 23
Property 61302 photo 24

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina izgradnje: 1973
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 140 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
650 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 54841
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 58932
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 3478 €/m²
  • Kod objekta 65073
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 58920
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 61616
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
460 000 € 3898 €/m²
  • Kod objekta 64614
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 4687 €/m²
  • Kod objekta 61959
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 5595 €/m²
  • Kod objekta 61620
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 36589
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
750 000 € 2307 €/m²
  • Kod objekta 14295
  • Kvadratura 325 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter