515 000 €
6131 €/m²
Property 61657 photo 1
Property 61657 photo 2
Property 61657 photo 3
Property 61657 photo 4
Property 61657 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Podno grejanje
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 84 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 8. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
430 000 € 5119 €/m²
  • Kod objekta 61615
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 3741 €/m²
  • Kod objekta 59985
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
515 000 € 6130 €/m²
  • Kod objekta 61657
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 64616
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
600 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65963
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
450 000 € 4411 €/m²
  • Kod objekta 61424
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
460 000 € 3898 €/m²
  • Kod objekta 64614
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
575 000 € 4956 €/m²
  • Kod objekta 64618
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 5595 €/m²
  • Kod objekta 61620
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 6074 €/m²
  • Kod objekta 61621
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter