Property 60995 photo 1
Property 60995 photo 2
Property 60995 photo 3
Property 60995 photo 4
Property 60995 photo 5
Property 60995 photo 6
Property 60995 photo 7
Property 60995 photo 8
Property 60995 photo 9
Property 60995 photo 10
Property 60995 photo 11
Property 60995 photo 12
Property 60995 photo 13
Property 60995 photo 14
Property 60995 photo 15
Property 60995 photo 16
Property 60995 photo 17
Property 60995 photo 18
Property 60995 photo 19
Property 60995 photo 20
Property 60995 photo 21
Property 60995 photo 22
Property 60995 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bedrooms: 2
  • Udaljeno od mora: 2600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17,5 km

Opis

Na prodaju stan od 74 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, tende, parking, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 64870
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod objekta 65151
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 65212
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
175 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 65289
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 3365 €/m²
  • Kod objekta 65290
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 2062 €/m²
  • Kod objekta 65574
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter