Property 65112 photo 1
Property 65112 photo 2
Property 65112 photo 3
Property 65112 photo 4
Property 65112 photo 5
Property 65112 photo 6
Property 65112 photo 7
Property 65112 photo 8
Property 65112 photo 9
Property 65112 photo 10
Property 65112 photo 11
Property 65112 photo 12
Property 65112 photo 13
Property 65112 photo 14
Property 65112 photo 15
Property 65112 photo 16
Property 65112 photo 17
Property 65112 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 92 kv.m u Solunu. Stan se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, baštu, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
200 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 64670
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod objekta 64671
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 64754
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 64756
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 3560 €/m²
  • Kod objekta 64868
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 64883
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
207 000 € 3450 €/m²
  • Kod objekta 64947
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 3405 €/m²
  • Kod objekta 64951
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3623 €/m²
  • Kod objekta 64952
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter