65 000 €
66 €/m²
Property 18508 photo 1
Property 18508 photo 2
Property 18508 photo 3
Property 18508 photo 4
Property 18508 photo 5
Property 18508 photo 6
Property 18508 photo 7
Property 18508 photo 8
Property 18508 photo 9
Property 18508 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 980 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
80 000 € 258 €/m²
  • Kod objekta 47058
  • Kvadratura 309 m²
  • Udaljenost od mora 9300 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 56375
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
74 800 € 63 €/m²
  • Kod objekta 64677
  • Kvadratura 1170 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
80 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 45331
  • Kvadratura 9363 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 39870
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
85 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46630
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 14400 m
Za prodaju
78 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 65163
  • Kvadratura 702 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
60 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 48834
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 52467
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 43713
  • Kvadratura 1320 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m

Prijava za Newsletter