870 000 €
2669 €/m²
Property 60790 photo 1
Property 60790 photo 2
Property 60790 photo 3
Property 60790 photo 4
Property 60790 photo 5
Property 60790 photo 6
Property 60790 photo 7
Property 60790 photo 8
Property 60790 photo 9
Property 60790 photo 10
Property 60790 photo 11
Property 60790 photo 12
Property 60790 photo 13
Property 60790 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 2012
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 326 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i kamin, klima uređaj, bazen, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 54397
  • Kvadratura 286 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
870 000 € 2668 €/m²
  • Kod objekta 60790
  • Kvadratura 326 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
850 000 € 2179 €/m²
  • Kod objekta 9375
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 38758
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
920 000 € 2875 €/m²
  • Kod objekta 62424
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
800 000 € 3636 €/m²
  • Kod objekta 63510
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 160 000 € 3314 €/m²
  • Kod objekta 30150
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8218
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
765 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 51826
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter