920 000 €
2875 €/m²
Property 62424 photo 1
Property 62424 photo 2
Property 62424 photo 3
Property 62424 photo 4
Property 62424 photo 5
Property 62424 photo 6
Property 62424 photo 7
Property 62424 photo 8
Property 62424 photo 9
Property 62424 photo 10
Property 62424 photo 11
Property 62424 photo 12
Property 62424 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 11900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 320 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, roštilj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
940 000 € 1311 €/m²
  • Kod objekta 56235
  • Kvadratura 717 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
800 000 € 3636 €/m²
  • Kod objekta 63510
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
830 000 € 4108 €/m²
  • Kod objekta 60770
  • Kvadratura 202 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 350 000 € 9000 €/m²
  • Kod objekta 56556
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 160 000 € 3314 €/m²
  • Kod objekta 30150
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 050 000 € 3453 €/m²
  • Kod objekta 8385
  • Kvadratura 304 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 50846
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 51826
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
920 000 € 2875 €/m²
  • Kod objekta 62424
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter