1 160 000 €
3314 €/m²
Property 30150 photo 1
Property 30150 photo 2
Property 30150 photo 3
Property 30150 photo 4
Property 30150 photo 5
Property 30150 photo 6
Property 30150 photo 7
Property 30150 photo 8
Property 30150 photo 9
Property 30150 photo 10
Property 30150 photo 11
Property 30150 photo 12
Property 30150 photo 13
Property 30150 photo 14
Property 30150 photo 15
Property 30150 photo 16
Property 30150 photo 17
Property 30150 photo 18
Property 30150 photo 19
Property 30150 photo 20
Property 30150 photo 21
Property 30150 photo 22
Property 30150 photo 23
Property 30150 photo 24
Property 30150 photo 25
Property 30150 photo 26

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 9700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 350 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 000 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 50846
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 38758
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 300 000 € 2304 €/m²
  • Kod objekta 10438
  • Kvadratura 564 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
1 100 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 5642
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 160 000 € 3314 €/m²
  • Kod objekta 30150
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 350 000 € 9000 €/m²
  • Kod objekta 56556
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 600 000 € 2909 €/m²
  • Kod objekta 19407
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 13
Za prodaju
1 100 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 54397
  • Kvadratura 286 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 200 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 13480
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter