1 100 000 €
3846 €/m²
Property 54397 photo 1
Property 54397 photo 2
Property 54397 photo 3
Property 54397 photo 4
Property 54397 photo 5
Property 54397 photo 6
Property 54397 photo 7
Property 54397 photo 8
Property 54397 photo 9
Property 54397 photo 10
Property 54397 photo 11
Property 54397 photo 12
Property 54397 photo 13
Property 54397 photo 14
Property 54397 photo 15
Property 54397 photo 16
Property 54397 photo 17
Property 54397 photo 18
Property 54397 photo 19
Property 54397 photo 20
Property 54397 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 286 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na trećem spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 5642
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 600 000 € 4102 €/m²
  • Kod objekta 7710
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 200 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 13480
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
950 000 € 3380 €/m²
  • Kod objekta 63756
  • Kvadratura 281 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 350 000 € 9000 €/m²
  • Kod objekta 56556
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 100 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 54397
  • Kvadratura 286 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
950 000 € 1911 €/m²
  • Kod objekta 62318
  • Kvadratura 497 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 2304 €/m²
  • Kod objekta 10438
  • Kvadratura 564 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
1 600 000 € 2909 €/m²
  • Kod objekta 19407
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 13

Prijava za Newsletter