800 000 €
3636 €/m²
Property 63510 photo 1
Property 63510 photo 2
Property 63510 photo 3
Property 63510 photo 4
Property 63510 photo 5
Property 63510 photo 6
Property 63510 photo 7
Property 63510 photo 8
Property 63510 photo 9
Property 63510 photo 10
Property 63510 photo 11
Property 63510 photo 12
Property 63510 photo 13
Property 63510 photo 14
Property 63510 photo 15
Property 63510 photo 16
Property 63510 photo 17
Property 63510 photo 18
Property 63510 photo 19
Property 63510 photo 20
Property 63510 photo 21
Property 63510 photo 22
Property 63510 photo 23
Property 63510 photo 24
Property 63510 photo 25
Property 63510 photo 26
Property 63510 photo 27
Property 63510 photo 28
Property 63510 photo 29
Property 63510 photo 30
Property 63510 photo 31
Property 63510 photo 32
Property 63510 photo 33
Property 63510 photo 34
Property 63510 photo 35
Property 63510 photo 36
Property 63510 photo 37
Property 63510 photo 38
Property 63510 photo 39
Property 63510 photo 40
Property 63510 photo 41
Property 63510 photo 42
Property 63510 photo 43
Property 63510 photo 44
Property 63510 photo 45
Property 63510 photo 46
Property 63510 photo 47
Property 63510 photo 48
Property 63510 photo 49
Property 63510 photo 50

Detalji

  • Godina izgradnje: 2001
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 220 kv.m u Atini. u podrumu se sastoji od ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, baštu, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
900 000 € 3461 €/m²
  • Kod objekta 29658
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 63578
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
870 000 € 2668 €/m²
  • Kod objekta 60790
  • Kvadratura 326 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
800 000 € 3636 €/m²
  • Kod objekta 63510
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 100 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 5642
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 50846
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
950 000 € 3380 €/m²
  • Kod objekta 63756
  • Kvadratura 281 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
950 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 5162
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
700 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 36507
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter