1 600 000 €
4571 €/m²
Property 60634 photo 1
Property 60634 photo 2
Property 60634 photo 3
Property 60634 photo 4
Property 60634 photo 5
Property 60634 photo 6
Property 60634 photo 7
Property 60634 photo 8
Property 60634 photo 9
Property 60634 photo 10
Property 60634 photo 11
Property 60634 photo 12
Property 60634 photo 13
Property 60634 photo 14
Property 60634 photo 15
Property 60634 photo 16
Property 60634 photo 17
Property 60634 photo 18
Property 60634 photo 19
Property 60634 photo 20
Property 60634 photo 21
Property 60634 photo 22
Property 60634 photo 23
Property 60634 photo 24
Property 60634 photo 25
Property 60634 photo 26

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2011
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 350 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 trpezarije, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na drugom sprat se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Kod objekta 32769
  • Kvadratura 302 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
1 650 000 € 4125 €/m²
  • Kod objekta 51196
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 000 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 37779
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 850 000 € 5441 €/m²
  • Kod objekta 47645
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 970 000 € 6416 €/m²
  • Kod objekta 26891
  • Kvadratura 307 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod objekta 62739
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Kod objekta 65672
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65237
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod objekta 63365
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter