Prodaja - Vila 400 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion
1 650 000 €
4125 €/m²
Property 51196 photo 1
Property 51196 photo 2
Property 51196 photo 3
Property 51196 photo 4
Property 51196 photo 5
Property 51196 photo 6
Property 51196 photo 7
Property 51196 photo 8
Property 51196 photo 9
Property 51196 photo 10
Property 51196 photo 11
Property 51196 photo 12
Property 51196 photo 13
Property 51196 photo 14
Property 51196 photo 15
Property 51196 photo 16
Property 51196 photo 17
Property 51196 photo 18
Property 51196 photo 19
Property 51196 photo 20
Property 51196 photo 21
Property 51196 photo 22
Property 51196 photo 23
Property 51196 photo 24
Property 51196 photo 25
Property 51196 photo 26
Property 51196 photo 27
Property 51196 photo 28
Property 51196 photo 29
Property 51196 photo 30
Property 51196 photo 31
  • Kod objekta 51196
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 400 m²
  • Površina placa 1280 m²
  • Region Krit
  • Mesto Prefektura Heraklion (Kritu)
  • Broj soba 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 8
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju vila od 400 kv.m na Kritu. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, baštu.

Za prodaju
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod objekta 56150
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 48612
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod objekta 45258
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 386 000 € 7035 €/m²
  • Kod objekta 54752
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 49849
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod objekta 63365
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 34811
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod objekta 61298
  • Kvadratura 582 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m

Prijava za Newsletter