1 500 000 €
6000 €/m²
Property 65237 photo 1
Property 65237 photo 2
Property 65237 photo 3
Property 65237 photo 4
Property 65237 photo 5
Property 65237 photo 6
Property 65237 photo 7
Property 65237 photo 8
Property 65237 photo 9
Property 65237 photo 10
Property 65237 photo 11
Property 65237 photo 12
Property 65237 photo 13
Property 65237 photo 14
Property 65237 photo 15
Property 65237 photo 16
Property 65237 photo 17
Property 65237 photo 18
Property 65237 photo 19
Property 65237 photo 20
Property 65237 photo 21
Property 65237 photo 22
Property 65237 photo 23
Property 65237 photo 24
Property 65237 photo 25
Property 65237 photo 26
Property 65237 photo 27
Property 65237 photo 28
Property 65237 photo 29
Property 65237 photo 30
Property 65237 photo 31
Property 65237 photo 32
Property 65237 photo 33
Property 65237 photo 34
Property 65237 photo 35
Property 65237 photo 36
Property 65237 photo 37
Property 65237 photo 38

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2011
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 250 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod objekta 56150
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 23705
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 34811
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Preporučujemo Za prodaju
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 49720
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 500 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 32688
  • Kvadratura 510 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod objekta 57194
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Kod objekta 65234
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 3100 m
Za prodaju
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod objekta 57917
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65237
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Kod objekta 49464
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter