1 600 000 €
11429 €/m²
Property 62739 photo 1
Property 62739 photo 2
Property 62739 photo 3
Property 62739 photo 4
Property 62739 photo 5
Property 62739 photo 6
Property 62739 photo 7
Property 62739 photo 8
Property 62739 photo 9
Property 62739 photo 10
Property 62739 photo 11
Property 62739 photo 12
Property 62739 photo 13
Property 62739 photo 14
Property 62739 photo 15
Property 62739 photo 16
Property 62739 photo 17
Property 62739 photo 18
Property 62739 photo 19
Property 62739 photo 20
Property 62739 photo 21
Property 62739 photo 22
Property 62739 photo 23
Property 62739 photo 24
Property 62739 photo 25
Property 62739 photo 26
Property 62739 photo 27
Property 62739 photo 28
Property 62739 photo 29
Property 62739 photo 30
Property 62739 photo 31
Property 62739 photo 32
Property 62739 photo 33
Property 62739 photo 34
Property 62739 photo 35
Property 62739 photo 36
Property 62739 photo 37
Property 62739 photo 38
Property 62739 photo 39
Property 62739 photo 40
Property 62739 photo 41
Property 62739 photo 42

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od grada: 1,4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 48,9 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 140 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, 2 kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod objekta 57917
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65560
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 800 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 23705
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod objekta 45258
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 48612
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 970 000 € 6416 €/m²
  • Kod objekta 26891
  • Kvadratura 307 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Kod objekta 49464
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Kod objekta 56467
  • Kvadratura 347 m²
  • Udaljenost od mora 37 m
Za prodaju
1 400 000 € 11666 €/m²
  • Kod objekta 34802
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod objekta 64823
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter