1 980 000 €
6556 €/m²
Property 32769 photo 1
Property 32769 photo 2
Property 32769 photo 3
Property 32769 photo 4
Property 32769 photo 5
Property 32769 photo 6
Property 32769 photo 7
Property 32769 photo 8
Property 32769 photo 9
Property 32769 photo 10
Property 32769 photo 11
Property 32769 photo 12
Property 32769 photo 13
Property 32769 photo 14
Property 32769 photo 15
Property 32769 photo 16
Property 32769 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 10
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 302 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupatila, ostava. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod objekta 57917
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 970 000 € 6416 €/m²
  • Kod objekta 26891
  • Kvadratura 307 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 60634
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod objekta 35146
  • Kvadratura 582 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 850 000 € 5441 €/m²
  • Kod objekta 47645
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 48612
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 6956 €/m²
  • Kod objekta 23867
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod objekta 56674
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter