225 000 € 175 000 €
4070 €/m²
Property 60384 photo 1
Property 60384 photo 2
Property 60384 photo 3
Property 60384 photo 4
Property 60384 photo 5
Property 60384 photo 6
Property 60384 photo 7
Property 60384 photo 8
Property 60384 photo 9
Property 60384 photo 10
Property 60384 photo 11
Property 60384 photo 12
Property 60384 photo 13
Property 60384 photo 14
Property 60384 photo 15
Property 60384 photo 16
Property 60384 photo 17
Property 60384 photo 18

Detalji

  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2012
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 43 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
225 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 65274
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 66015
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 7297 €/m²
  • Kod objekta 65357
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 64940
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65354
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3773 €/m²
  • Kod objekta 65220
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 2884 €/m²
  • Kod objekta 65364
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
295 000 € 4402 €/m²
  • Kod objekta 65303
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter