470 000 €
2186 €/m²
Property 41871 photo 1
Property 41871 photo 2
Property 41871 photo 3
Property 41871 photo 4
Property 41871 photo 5
Property 41871 photo 6
Property 41871 photo 7
Property 41871 photo 8
Property 41871 photo 9
Property 41871 photo 10
Property 41871 photo 11
Property 41871 photo 12
Property 41871 photo 13
Property 41871 photo 14
Property 41871 photo 15
Property 41871 photo 16
Property 41871 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2001
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 215 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
416 000 € 4378 €/m²
  • Kod objekta 58953
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
680 000 € 7157 €/m²
  • Kod objekta 62328
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 58954
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60361
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 57670
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
596 000 € 6850 €/m²
  • Kod objekta 65343
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
520 000 € 8387 €/m²
  • Kod objekta 58357
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
420 000 € 3387 €/m²
  • Kod objekta 66061
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter