185 000 €
3190 €/m²
Property 59881 photo 1
Property 59881 photo 2

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 58 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
185 000 € 2642 €/m²
  • Kod objekta 59246
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
182 000 € 1654 €/m²
  • Kod objekta 59340
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
165 000 € 2661 €/m²
  • Kod objekta 59675
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
176 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 59872
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
179 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 59874
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 59881
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 59884
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
182 000 € 1895 €/m²
  • Kod objekta 59890
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
173 000 € 2337 €/m²
  • Kod objekta 60995
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 61716
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter