182 000 €
1655 €/m²
Property 59340 photo 1
Property 59340 photo 2
Property 59340 photo 3
Property 59340 photo 4
Property 59340 photo 5
Property 59340 photo 6
Property 59340 photo 7
Property 59340 photo 8
Property 59340 photo 9
Property 59340 photo 10
Property 59340 photo 11
Property 59340 photo 12
Property 59340 photo 13
Property 59340 photo 14
Property 59340 photo 15
Property 59340 photo 16
Property 59340 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2850 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14,5 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 64237
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 3135 €/m²
  • Kod objekta 64263
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 64267
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 3173 €/m²
  • Kod objekta 64272
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
166 000 € 2813 €/m²
  • Kod objekta 64274
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
166 000 € 3074 €/m²
  • Kod objekta 64276
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2202 €/m²
  • Kod objekta 64447
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
167 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 64468
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2881 €/m²
  • Kod objekta 64470
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter